Netgear moduł MiniGBIC SFP 1000BaseLX (AGM732F)

1,349.00

Opis

Moduł SFP Netgear AGM732FSinglemode LC 1GbpsNajważniejsze cechyGigabit Ethernet LXZłącze LC duplexPasuje do slotów SFP w przełącznikach zarządzalnychPasuje do slotów SFP w przełącznikach SmartDo 10 km przy wykorzystaniu włókna 9/125µm single modeSymbol produktu: AGM732FPrzeznaczenieModuły SFP przeznaczony jest do pracy ze światłowodem jednomodowym zakończonym złączami typy DUAL LC. Moduł współpracuje z przełącznikami Netgear: GSM7312, GSM7324, GSM7212, GSM7224, GSM7248, FSM7328S, FSM7352S, FSM7326P, FSM7352PS, GS716T, GS724T, GS748T, FS726T, FS726TP, FS750T2, JGS524F, FS728TP, FS728TLPOpisModuł Netgear AGM732F pozwala na połączenie dwóch odległych do 10km, od siebie przełączników. Moduł współpracuje z światłowodem jednomodowym. Sygnał przesyłany jest z prędkością do 1Gbps

Akcesoria do urządzeń sieciowych

photoshop, ps4 specyfikacje, gta 5 poradniki, gwarancja door to door, lx100, steam metro, księżniczka filmy, dobry komp do gier, l12, różowy telefon, ps4 overwatch, powerbank do laptopa, wakacje jasia fasoli cda, 2500

yyyyy