Prezent na Dzień Matki - jest w czym wybierać!

Posted By: Michał Bugała In: Informacje i ciekawostki On: Comment: 0 Hit: 1153

Zobacz co przygotowaliśmy specjalnie na tą okazję

Na Dzień Matki kupujemy najczęściej kwiaty, kosmetyki lub książki. Pomagamy złamać ten schemat :)
W naszej ofercie znajdziesz propozycje prezentów o unikalnym charakterze. Są to przedmioty praktyczne i trwałe, a dzięki możliwości personalizacji stają się jedyne w swoim rodzaju.

To Ty decydujesz jak będzie wyglądał wybrany przedmiot!
Jeżeli wybierzesz produkt z możliwością personalizacji - możesz dostosować wybrane elementy grafiki tak, by dopasować ją do swoich potrzeb. Najczęściej oznacza to, że możesz wybrać imię, datę lub dedykację, ale są też produkty, które pozwalają na dużo więcej. Spróbuj je odnaleźć :) Spersonalizowany przedmiot jest prezentem niepowtarzalnym, jedynym w swoim rodzaju!

Nie wydasz majątku i nie ryzykujesz!
Produkty w naszej ofercie dobraliśmy tak, by przede wszystkim miały wysoką jakość i trwałość - gwarantujemy, że się nie zawiedziesz. Oryginalny prezent nie oznacza również wydania dużej kwoty - zadbaliśmy o to, by ceny w naszym sklepie były przyjazne dla Twojego portfela. Sprawdź!


prezent-na-dzien-matki

Zobacz co możemy szczególne polecić, jeśli szukasz zaskakującego prezentu dla Mamy:

  1. Kubek z nadrukiem - ceramiczny niezbędnik każdej zastawy, w naszej ofercie jest kilkadziesiąt oryginalnych, autorskich wzorów, których nie znajdziesz w innych sklepach!
  2. Poduszka dekoracyjna z nadrukiem - wykonana z wysokogramaturowej tkaniny lnianej - będzie niezwykle oryginalną ozdobą każdego salonu i każdej sypialni
  3. Ręcznie wykonane deski do krojenia i serwowania potraw - rarytas! Lite drewno klonowe i orzechowe. To nie jest seryjna produkcja! Na żywo robią kolosalne wrażenie poprzez swój ciężar, fakturę i zapach. tego się nie da pokazać na zdjęciach. Na deskach wykonujemy grawer.
  4. Notesy z okładką nubukową i ekologicznym papierem z kamienia - przepisy kuchenne lub inne notatki nigdy nie miały tak oryginalnej oprawy!
  5. Notesy z grawerowaną okładką drewnianą - oryginalne, praktyczne i pachnące drewnem!prezent-na-dzien-matki-lumagift

Comments

Leave your comment