Co wybrać na prezent na Dzień Kobiet?

Posted By: Michał Bugała In: Informacje i ciekawostki On: Comment: 0 Hit: 436

Podpowiadamy kilka pomysłów w oparciu o naszą ofertę

Najpopularniejszym prezentem na Dzień Kobiet są z pewnością kwiaty - upominek miły i symboliczny, jednak bardzo szybko ląduje w koszu. Proponujemy dołączenie do kwiatów dodatkowego prezentu - najlepiej by było to coś trwałego, osobistego i praktycznego. Taki oryginalny prezent wcale nie musi się wiązać z wydaniem dużej kwoty. Co proponujemy? Prezenty personalizowane! Kubki, poduszki, deski, notesy, tace śniadaniowe - wszystko to znajdziesz w ofercie sklepu LumaGift. Każdy z wybranych przez Ciebie produktów dostosujemy specjalnie według Twoich potrzeb, aby prezent który wręczysz ważnej dla Ciebie osobie był osobisty i wyjątkowy!

prezent-na-dzien-kobiet

  1. Ceramiczny kubek z nadrukiem - praktyczny prezent, w naszej ofercie kilkadziesiąt różnych wzorów!
  2. Lniana poduszka dekoracyjna z nadrukiem - wyjątkowy element dekoracyjny, produkt wysokiej jakości, który dzięki personalizacji nada każdemu wnętrzu ciepła i charakteru.
  3. Absolutnie wyjątkowe, ręcznie wykonane deski do krojenia i serwowania potraw - ekskluzywny upominek w przystępnej cenie, dwa rodzaje drewna, kilka różnych wzorów, oczywiście z możliwością pełnej personalizacji.
  4. Oryginalne notesy z okładką nubukową i ekologicznym papierem z kamienia - kilka różnych wzorów pod kątem dwóch zastosowań - na klasyczne notatki oraz na przepisy kulinarne.
  5. Taca śniadaniowa z naturalnych materiałów - bambusa i skały łupkowej. Śniadanie podane w ten sposób do łóżka będzie wyjątkową niespodzianką!

Comments

Leave your comment