Filtruj według

Notesy i przepiśniki

Personalizowane nubukowe notesy i przepiśniki z papierem z kamienia to wyjątkowy, ekologiczny produkt. Na okładce notesu wykonujemy grawer według wytycznych klienta. Produkt wysokiej jakości. W naszej ofercie znajdziesz również notesy i przepiśniki z grawerowaną okładką wykonaną ze sklejki.

Podkategorie

 • Inspirujące notatki - notes z drewnianą, personalizowaną okładką

  49,00 zł

  Warto notować ważne rzeczy, spostrzeżenia, inspiracje. Nasz notatnik to propozycja dla tych, którzy to lubią, a przy okazji cenią sobie oryginalne, naturalne i personalizowane produkty.

  Okładka notesu wykonana jest ze sklejki. Wykonujemy na niej grawer - motywującą sentencję z grafiką oraz podpis, który możesz dowolnie spersonalizować.

  Notes oprawiony jest w sprężynę co ułatwia jego "obsługę" - łatwo przewracać kartki i można go otworzyć na płasko.

  Kartki notesu stanowi ekologiczny papier wysokiej klasy o podwyższonej gramaturze - Munken Pure w przyjemnym kolorze ecru. Łatwo po nim pisać, trudniej uszkodzić - przedrzeć lub zagiąć.

  UWAGA! Pozostawienie pustych pól dostosowania oznacza, że wygrawerowane zostaną treści domyślne!

  termin realizacji 1-2 dni robocze
 • Inspirujące notatki - notes z papierem z kamienia i personalizowaną okładką

  89,00 zł

  Wyjątkowy, ekologiczny notes w formacie A5 z okładką ozdobioną oryginalną, personalizowaną grafiką będzie dobrym pomysłem na prezent dla kogoś, kto lubi zbierać inspirujące notatki lub inne zapiski.

  Na czym polega wyjątkowość notesu?

  Kartki notesu wykonane są z papieru z kamienia - jest to materiał ekologiczny, do którego produkcji nie używa się drewna ani wody. W porównaniu ze zwykłym papierem jest o wiele bardziej odporny na rozdarcia i wilgoć, a ponadto cechuje go mniejsza chłonność tuszu lub atramentu.

  Okładka notesu wykonana jest ze skóry ekologicznej imitującej nubuk. Jest bardzo miła w dotyku, a dodatkowo odporna na wodę. Ozdobny pasek w dolnej części okładki wykonany jest z również z eko-skóry.

  UWAGA! Pozostawienie pustych pól dostosowania oznacza, że wygrawerowane zostaną treści domyślne!

  termin realizacji 2-3 dni robocze
 • Domowe przepisy - notes (przepiśnik) z papierem z kamienia i z grawerem

  89,00 zł

  Dobre, sprawdzone przepisy warto zbierać w postaci pisemnej. Przepisy z internetu często znikają, a pisane lub drukowane na luźnych kartkach szybko się niszczą. Warto mieć więc porządny notatnik, który przetrwa lata! Z czasem stanie się on prawdziwym skarbem pełnym wiedzy tajemnej :)

  Co jest wyjątkowego w naszym przepiśniku?

  Kartki notesu wykonane są z kamienia - powstają w ekologicznym procesie bez użycia drzewa ani wody. Są bardzo odporne na przedarcia i uszkodzenia, miłe w dotyku, dobrze się po nich pisze, nie rozlewają tuszu ani atramentu.

  Okładka wykonana jest z ekologicznej skóry i ma strukturę przypominającą zamsz z kontrastowym ozdobnym paskiem w kolorze czerwonym, który nadaje notesowi dodatkowej elegancji.

  Na okładce wykonujemy grawer - imię i nazwisko według Twoich wytycznych. W ten sposób przepiśnik staje się absolutnie wyjątkowy i niepowtarzalny.

  termin realizacji 2-3 dni robocze
 • Domowe przepisy - ekologiczny notes na przepisy z grawerowaną okładką

  49,00 zł

  Dobre przepisy to skarb i dlatego warto je trzymać w bezpiecznej postaci! Zakładki z internetowymi przepisami mogą w każdej chwili zniknąć i dlatego zachęcamy do zapisywania sprawdzonych receptur ręcznie. Notes - przepiśnik, który proponujemy idealnie się nada do tego celu, a przy okazji cieszy ciekawą formą i możliwością personalizacji.

  Okładka wykonana jest ze sklejki, co nadaje notesowi naturalnego charakteru. Na okładce wykonujemy grawerowany emblemat, który uzupełniony Twoją personalizacją - imieniem i nazwiskiem - sprawia, że uzyskujemy przedmiot absolutnie niepowtarzalny, idealnie nadający się na prezent.

  Kartki notesu to ekologiczny papier Munken Pure w kolorze ecru. Dzięki podwyższonej gramaturze całość jest solidna, odporna na uszkodzenia i z pewnością dotrwa w bardzo dobrej formie do momentu, w którym zostanie w całości zapisany.

  termin realizacji 1-2 dni robocze
 • Kuchnia pełna niespodzianek - przepiśnik - notes na przepisy z grawerem

  49,00 zł

  Każda kuchnia jest pełna niespodzianek. Aby były one tylko pozytywne, warto podczas przyrządzania potraw trzymać się dobrego, sprawdzonego przepisu. Notes z przepisami znacząco to ułatwi - warto mieć taki w swojej kuchni. Jest to też świetny pomysł na prezent dla kogoś, kto lubi gotować i ma w zanadrzu wyjątkowe receptury.

  Ten notes również jest wyjątkowy. Dzięki grawerowanej personalizacji, którą wykonujemy na drewnianej okładce, możemy stworzyć przedmiot unikatowy, który z pewnością sprawdzi się w roli prezentu.

  Kartki notesu też nie są typowe - jest to ekologiczny papier o miłej w dotyku powierzchni - Munken Pure w kolorze ecru. Powiększona gramatura sprawia, że wraz z solidną okładką notes jest trwały i odporny na uszkodzenia mogące wyniknąć w trakcie jego kuchennego użytkowania przez długie lata.

  UWAGA! Pozostawienie pustych pól dostosowania oznacza, że wygrawerowane zostaną treści domyślne!

  termin realizacji 2-3 dni robocze
 • Kuchnia pełna niespodzianek - notes na przepisy z papierem z kamienia

  89,00 zł

  Niespodzianki w kuchni bywają różne. Te mniej miłe często wiążą się z tym, że użyliśmy niesprawdzonego lub błędnego przepisu. Z kolei te bardziej miłe, wynikające z przygotowania wyjątkowo udanej potrawy zawdzięczamy dobrym, sprawdzonym recepturom. Takie przepisy zasługują na oryginalną oprawę, taką jak proponowany przez nas unikatowy notes z możliwością personalizacji.

  Papier z kamienia - to materiał, z którego wykonane są kartki notesu. Ten wyjątkowy, ekologiczny materiał powstaje bez użycia drewna ani wody. Charakteryzuje się bardzo dużą odpornością na przedarcia, wielokrotnie większą niż standardowy papier. Ponadto ma miłą w dotyku, gładką powierzchnię i jest odporny na działanie wody i tłuszczu.

  Okładka notesu wykonana jest z eko-skóry - imitacji nubuku. Posiada ozdobny czerwony pasek, który bardzo ładnie kontrastuje z szarością okładki i nadaje notesowi dodatkowego charakteru. Na okładce wykonujemy grawerem personalizację - imię i nazwisko oraz podpis.

  UWAGA! Pozostawienie pustych pól dostosowania oznacza, że wygrawerowane zostaną treści domyślne!

  termin realizacji 2-3 dni robocze
 • Przyrządzone z miłością - personalizowany przepiśnik - notes na przepisy

  89,00 zł

  Trzymaj swoje bezcenne, sprawdzone przepisy w formie na jaką zasługują. Przepisy internetowe nie są wieczne, luźne kartki się gubią albo szybko niszczą, natomiast notes z kartkami z kamienia przetrwa naprawdę długie lata!

  Papier z kamienia to materiał wyjątkowy - ma gładką, aksamitną powierzchnię. Bardzo dobrze się po nim pisze. Dodatkowo jest to produkt ekologiczny - powstaje z naturalnych składników (głównie węglan wapnia) w bezpiecznym dla środowiska procesie bez użycia drzewa ani wody. Ulega pełnej biodegradacji.

  Okładka notesu jest również wykonana z materiału ekologicznego. Jest to eko-skóra imitująca nubuk. Ozdobny, czerwony pasek ładnie kontrastuje z szarą powierzchnią okładki. Na okładce wykonujemy grawer grafiki z miejscem na personalizację - domyślnie jest to imię.

  Notes na przepisy z personalizowaną okładką to świetny pomysł na prezent dla osoby, która kocha przyrządzać pyszne potrawy i robi to z pasją :)

  termin realizacji 2-3 dni robocze
 • Przyrządzone z miłością - notes ze sklejki z personalizowaną okładką

  49,00 zł

  Dobre przepisy zasługują na dobrą oprawę! Warto o nie dbać i trzymać je w bezpiecznej formie - własnoręcznie zapisane w wyjątkowym przepiśniku - specjalnym notesie na przepisy. Taki notes wypełniony sprawdzonymi recepturami to jedyny w swoim rodzaju skarb - warto go mieć w pobliżu swojej kuchni.

  Przepiśnik to również świetny pomysł na prezent dla kogoś kto lubi spędzać czas w kuchni, tym bardziej że oferujemy go w wersji z personalizacją - imieniem, które wygrawerujemy w obrębie grafiki na okładce. Dzięki personalziacji otrzymujemy produkt oryginalny i niepowtarzalny.

  Notes jest solidny, z okładką wykonaną z mocnej sklejki. Posiada kartki z ekologicznego, miłego w dotyku papieru o podwyższonej gramaturze. Całość jest zamknięta w stalowej oprawie spiralnej, co ułatwia przeglądanie notesu i rozkładanie go na płasko.

  termin realizacji 2-3 dni robocze
 • Notes korkowy z grawerowaną okładką

  49,00 zł

  Oryginalny notes z okładką korkową.

  Na okładce wykonany jest grawer - modny folkowy wzór z możliwością personalizacji - 1 linia tekstu na dole, pod grafiką.

  Wnętrze notesu to 96 kartek w linie, ciemny, "postarzony" papier ekologiczny.

  Format: A5.

 • Korkowy notes z grawerowaną okładką - Inspirujące notatki

  49,00 zł

  Ekologiczny notes z grawerowaną okładką z korka. Oryginalny pomysł na prezent.

  Możliwość personalizacji - dwie linie tekstu w dolnej części okładki.

  Notes posiada 96 kartek w linie z ciekawego, ekologicznego papieru.

  Format: A5 - ok. 15x20 cm.

 • Korkowy notes na przepisy - przepiśnik - Domowe Przepisy

  49,00 zł

  Oryginalny notes na przepisy - przepiśnik - z personalizowaną okładką.

  Okładka wykonana z korka i ozdobiona wygrawerowanym wzorem.

  Wnętrze: 96 kartek w linie - papier ekologiczny.

  Format: A5.

 • Oryginalny przepiśnik - notes korkowy z grawerowaną okładką - Kuchnia pełna...

  49,00 zł

  Ekologiczny przepiśnik - notes na przepisy - bardzo oryginalny!

  Na okładce wykonanej z korka wykonujemy grawer z możliwością personalizacji - dwie linie u dołu okładki.

  Wnętrze notesu - ciekawy, "postarzany" papier ekologiczny w linie- 96 kartek.

  Format notesu: A5.