Filtruj według

Deski do krojenia

Polecamy grawerowane, personalizowane deski do krojenia i serwowania potraw. W naszej ofercie znajdują się unikalne, ręcznie robione w Polsce metodą rzemieślniczą deski z naturalnego, litego drewna orzechowego i klonowego. Deski te mają unikalny charakter - nie ma dwóch takich samych desek. Deski są zaimpregnowane olejem posiadającym atest PZH do kontaktu z żywnością. Mamy również w ofercie deski bambusowe - także z możliwością graweru i personalizacji.

Podkategorie

 • Kreatorka Dobrego Smaku - Deska do krojenia z litego drewna orzechowego - z...

  89,00 zł

  Kreatorka (lub kreator!) dobrego smaku, czyli ktoś, kto po prostu świetnie gotuje, będzie z pewnością zadowolony z oryginalnego prezentu jakim jest unikalna deska do krojenia z indywidualnym grawerem.

  Deska wykonana jest ręcznie co nadaje każdej desce niepowtarzalnego charakteru - nie ma dwóch takich samych! Drewno (orzech) zostaje starannie wyselekcjonowane, jest też odpowiednio długo sezonowane oraz impregnowane by deska miała jak najlepsze właściwości.

  Na desce wykonujemy grawer w eleganckim stylu - duży, ozdobny inicjał powstały z pierwszej litery imienia, poniżej imię i nazwisko oraz podpis. Podpis możesz dowolnie spersonalizować wypełniając pola dostosowania.

  Produkt wykonany w Polsce, naturalny, ekologiczny, "handmade".

  By służyła jak najdłużej, deskę należy myć ręcznie.

  UWAGA! Pozostawienie pustych pól dostosowania oznacza, że wygrawerowane zostaną treści domyślne!

  termin realizacji 14-20 dni roboczych
 • Mistrzowie Kuchni - Deska do krojenia z litego drewna orzechowego - z grawerem

  89,00 zł

  Mistrzowie Kuchni z pewnością ucieszą się z takiego prezentu. Ręcznie robiona, a przez to niepowtarzalna deska do krojenia i serwowania potraw sprawdzi się w każdej kuchni.

  Deska wykonana jest z litego drewna orzechowego. Ciemny, szlachetny kolor tego drewna nadaje desce ekskluzywnego charakteru. Drewno jest najwyższej jakości, starannie selekcjonowane, a cały produkt jest wykonany od początku do końca ręcznie. Deska jest odpowiednio zaimpregnowana specjalnym olejem (z atestem PZH), by przez długie lata zachowała swe właściwości.

  Na desce wykonujemy grawer imion i nazwiska oraz linię z podpisem podpisu, w oryginale - "Mistrzowie Kuchni".

  Deskę należy myć ręcznie, nie nadaje się do mycia w zmywarkach.

  Produkt ekologiczny, wyprodukowany w Polsce, naturalny, klasa Premium.

  UWAGA! Pozostawienie pustych pól dostosowania oznacza, że wygrawerowane zostaną treści domyślne!

  termin realizacji 14-20 dni roboczych
 • Magiczna kuchnia Babci - deska do krojenia z litego drewna orzechowego - z...

  89,00 zł

  Kuchnia Babci to często prawdziwie magiczny zakątek - przytulny, pełen staroci, przywołujący ciepłe wspomnienia z dzieciństwa. Proponujemy prezent, który na pewno do takiej kuchni będzie pasował - porządna deska z litego drewna z grawerem specjalnie dla Babci.

  Proponowana deska do produkt ekskluzywny, wykonany ręcznie, w Polsce. Ciemne, orzechowe drewno nadaje desce szlachetnego charakteru. Jest ono starannie wyselekcjonowane i po obróbce właściwie zaimpregnowane, by produkt służył dobrze przez długie lata i nie tracił swoich właściwości.

  Produkt w 100% ekologiczny, naturalny. Klasa Premium.

  Grawer możesz dostosować - wypełnij pola poniżej.

  termin realizacji 14-20 dni roboczych
 • Kuchnia Mamy - Deska do krojenia z litego drewna orzechowego - z grawerem

  89,00 zł

  Kuchnia Mamy jest najlepsza na świecie! Jeżeli uważasz podobnie, mamy pomysł na ekskluzywny prezent, którym podziękujesz Mamie za jej kuchenne wysiłki i jednocześnie wyposażysz jej kuchnię w niezwykle oryginalny, a zarazem praktyczny gadżet.

  Deska do krojenia i serwowania potraw wykonana jest z litego drewna orzechowego. Ciemny kolor drewna nadaje produktowi szlachetny charakter. Deska wykonana jest ręcznie z dbałością o detale. Drewno jest najwyższej jakości - selekcjonowane, odpowiednio długo sezonowane oraz fachowo zaimpregnowane by deska służyła jak najdłużej.

  Produkt Polski, wykonany ręcznie, naturalny, klasa Premium.

  W dolnej części deski znajduje się grawer imion w formie podziękowań - wpisz je po przecinku w poniższym formularzu aby dostosować produkt.

  Ostatnie sztuki w magazynie
 • Dla Pary - Deska do krojenia z litego drewna orzechowego - z grawerem

  89,00 zł

  Wspólne przygotowywanie posiłków to świetny pomysł dla par i niesamowita satysfakcja, kiedy zaliczone zostaje kolejne kulinarne wyzwanie. Nasza propozycja na prezent dla pary, której nie są straszne kuchenne wyzwania - drewniana deska do krojenia z indywidualnym grawerem.

  Deska wykonana jest z naturalnego drewna bukowego. Nadaje się zarówno do krojenia, jak i do podawania potraw. Po obwodzie posiada rowek zbierający płyny. Na desce wykonujemy trwałe znakowanie w postaci graweru imion. Wpisz je w formularzu poniżej, aby dostosować produkt.

  Deska nie nadaje się do mycia w zmywarkach, należy myć ją ręcznie.

  Ostatnie sztuki w magazynie
 • Mistrzowie Kuchni - bambusowa deska do krojenia z grawerem

  79,00 zł

  Współdziałanie w kuchni - świetny sposób na spędzanie ze sobą czasu! Deska z grawerem dla Mistrzów Kuchni to nasz pomysł na prezent dla pary, która chętnie podejmuje kulinarne wyzwania.

  Deska wykonana jest ze sprasowanych włókien bambusowych. Materiał jest twardy i wytrzymały, odporny na działanie wody i szybkoschnący. Ze względu na swoje właściwości świetnie nadaje się do krojenia, nie tępi noży. Oprócz krojenia deska może również służyć do serwowania na niej potraw.

  Na desce wykonujemy personalizowany grawer dla Mistrzów Kuchni - możesz go dowolnie dostosować wypełniając formularz poniżej.

  Produkt naturalny, ekologiczny.

  Uwaga: deskę myjemy ręcznie, nie nadaje się ona do mycia w zmywarkach.

  UWAGA! Pozostawienie pustych pól dostosowania oznacza, że wygrawerowane zostaną treści domyślne!

  termin realizacji 2-3 dni robocze
 • Dla Pary - Bambusowa deska do krojenia z grawerem

  79,00 zł

  Każda para, która dogaduje się w kuchni i potrafi współdziałać przy tworzeniu pysznych posiłków zasługuje na podziw i uznanie. Polecamy wszystkim spróbować! Dla tych, którzy już to potrafią mamy pomysł na prezent - deska do krojenia z indywidualnym grawerem imion i ozdobnym motywem.

  Deska jest wykonana z trawy bambusowej sprasowanej pod dużym ciśnieniem. Materiał tego typu świetnie nadaje się na deski do krojenia - jest odpowiedni twardy i odporny na ścieranie.

  Rowek na obwodzie deski zbiera soki powstające np. w czasie krojenia owoców lub warzyw.

  Grawer jest niezwykle trwałą formą znakowania. Aby dostosować jego treść, wpisz imiona w formularzu poniżej.

  termin realizacji 2-3 dni robocze
 • Magiczna kuchnia Babci - Bambusowa deska do krojenia z grawerem

  79,00 zł

  Kuchnia Babci to miejsce magiczne, pełne wspaniałych zapachów, pysznych potraw i pięknych wspomnień. Powiedz Babci jak bardzo doceniasz wszystko, co tam wyczarowuje. Deska z oryginalnym,personalizowanym grawerem to dobry pomysł na zaskakujący prezent!

  Deska wykonana jest z bambusa, który jest materiałem idealnym na tego typu produkt - ma odpowiednią twardość i ciężar, nie wchłania wilgoci, i jest łatwy do umycia.

  Deska będzie oryginalnym dodatkiem w tak szczególnym miejscu, jakim jest kuchnia Babci.

  Na desce wykonujemy indywidualny grawer, który sprawia, że staje się unikalna i niepowtarzalna. Dostosuj treść grawer wpisując imię Babci w formularzu poniżej.

  Produkt ekologiczny.

  termin realizacji 2-3 dni robocze
 • Kreatorka Dobrego Smaku - bambusowa deska do krojenia z grawerem

  79,00 zł

  Proponujemy pomysł na prezent dla kogoś (kobiety lub mężczyzny), kto w kuchni nie ma sobie mocnych, a potrawy, które potrafi przyrządzić można przyrównać do artystycznych kreacji najwyższego lotu! Oryginalny dodatek ze specyficznym wzorem graweru będzie idealnym dodatkiem w kuchni takiej osoby.

  Deska wykonana jest z bambusa. Naturalny charakter tego materiału sprawia, że nie ma dwóch takim samych desek.

  Grawer składa się z dużego, ozdobnego inicjału powstałego od pierwszej litery imienia. Poniżej znajduje się imię i nazwisko oraz podpis: "Kreatorka dobrego smaku". Podpis ten możesz zmienić wypełniając poniższe pola dostosowania.

  UWAGA! Pozostawienie pustych pól dostosowania oznacza, że wygrawerowane zostaną treści domyślne!

  termin realizacji 2-3 dni robocze
 • Kuchnia Mamy - bambusowa deska do krojenia z grawerem

  79,00 zł

  Oryginalny dodatek do kuchni i świetny pomysł na unikatowy prezent dla Mamy? Proponujemy bambusową deskę do krojenia ze specjalnym grawerem - gadżet, który z pewnością się Mamie spodoba!

  Na desce wykonujemy trwały grawer, który nadaje produktowi niepowtarzalny charakter. Personalizacja polega na wygrawerowaniu w dolnej części deski imion całej rodziny. Podziękujcie wspólnie Mamie za wszystkie pyszności, które dla Was przygotowuje!

  Bambus jest materiałem, który świetnie nadaje się na deskę do krojenia. Deska jest odpowiednio ciężka i twarda, nie tępi noży, nie nasiąka wilgocią, przez co jest łatwy w utrzymaniu czystości i higieniczny.

  Produkt naturalny, ekologiczny.

  termin realizacji 2-3 dni robocze
 • Mistrzowie Kuchni - bambusowa deska do krojenia z grawerem

  69,00 zł

  Bambusowa deska do krojenia "Mistrzowie Kuchni" to propozycja na prezent dla pary, która dobrze sobie radzi w kuchni. Deska ma zaokrąglone rogi i otwór w rogu, który umożliwia jej powieszenie.

  Sprasowana trawa bambusowa świetnie nadaje się jako materiał do wykonania deski do krojenia ponieważ jest odpowiednio twarda, nie chłonie wody, a zatem szybko schnie, nie tępi noży i jest łatwa w czyszczeniu. Deskę należy myć ręcznie, nie nadaje się do mycia w zmywarkach.

  Produkt ekologiczny.

  Na desce wykonujemy grawer, który jest trwały i odporny na ścieranie. Treść graweru możesz dowolnie zmienić wypełniając pola poniżej.

  UWAGA! Pozostawienie pustych pól dostosowania oznacza, że wygrawerowane zostaną treści domyślne!

  termin realizacji 2-3 dni robocze
 • Kuchnia Mamy - bambusowa deska do krojenia z grawerem

  69,00 zł

  Kuchnia mamy jest najlepsza na świecie! Kto z nas nie podpisałby się pod takim stwierdzeniem? Proponujemy wyjątkowy prezent dla mamy - bambusową deskę do krojenia z indywidualnym grawerem, który za każdym razem przypomni mamie, że doceniasz to,jak bardzo się stara.

  Deska wykonana ze sprasowanej trawy bambusowej jest wysokiej jakości, odpowiednio twarda i wytrzymała. Nie chłonie wilgoci, przez co schnie krócej niż deska wykonana z drewna. Oryginalny i niepowtarzalny wygląd dopełnia doskonałego wizerunku produktu.

  Na desce wykonujemy trwały, elegancki grawer imion, które znajdują się na dolnej części deski w formie podziękowań. Wpisz imiona po przecinku w formularzu poniżej, aby dostosować produkt.

  Produkt ekologiczny.

  Deskę myjemy ręcznie, nie nadaje się ona do mycia w zmywarkach.

  termin realizacji 2-3 dni robocze