Filtruj według

Deski do krojenia

Polecamy grawerowane, personalizowane deski do krojenia i serwowania potraw. W naszej ofercie znajdują się unikalne, ręcznie robione w Polsce metodą rzemieślniczą deski z naturalnego, litego drewna orzechowego i klonowego. Deski te mają unikalny charakter - nie ma dwóch takich samych desek. Deski są zaimpregnowane olejem posiadającym atest PZH do kontaktu z żywnością. Mamy również w ofercie deski bambusowe - także z możliwością graweru i personalizacji.

Podkategorie

 • Kreatorka Dobrego Smaku - Deska do krojenia z litego drewna klonowego - z...

  85,00 zł

  Szukasz oryginalnego, ekskluzywnego, a jednocześnie praktycznego prezentu dla kogoś, kto świetnie gotuje? Naturalna, ręcznie wykonana  drewniana deska z indywidualnym grawerem na pewno się spodoba!

  Na desce wykonujemy trwały, elegancki grawer składający się z inicjału powstałego z pierwszej litery imienia, podpisu (imię i nazwisko) oraz dodatkowej linii tekstu - domyślnie "Kreatorka dobrego smaku". Treść możesz dowolnie dostosować za pomocą poniższego formularza.

  Deska wykonana w Polsce ze starannie wyselekcjonowanego drewna klonowego. Produkt niepowtarzalny, bardzo wysokiej jakości.

  Produkt naturalny, ekologiczny, z atestem PZH do kontaktu z żywnością.

  Deskę należy myć ręcznie, nie nadaje się do mycia w zmywarkach.

  UWAGA! Pozostawienie pustych pól dostosowania oznacza, że wygrawerowane zostaną treści domyślne!

  termin realizacji 2-3 dni robocze
 • Kreatorka Dobrego Smaku - Deska do krojenia z litego drewna orzechowego - z...

  89,00 zł

  Kreatorka (lub kreator!) dobrego smaku, czyli ktoś, kto po prostu świetnie gotuje, będzie z pewnością zadowolony z oryginalnego prezentu jakim jest unikalna deska do krojenia z indywidualnym grawerem.

  Deska wykonana jest ręcznie co nadaje każdej desce niepowtarzalnego charakteru - nie ma dwóch takich samych! Drewno (orzech) zostaje starannie wyselekcjonowane, jest też odpowiednio długo sezonowane oraz impregnowane by deska miała jak najlepsze właściwości.

  Na desce wykonujemy grawer w eleganckim stylu - duży, ozdobny inicjał powstały z pierwszej litery imienia, poniżej imię i nazwisko oraz podpis. Podpis możesz dowolnie spersonalizować wypełniając pola dostosowania.

  Produkt wykonany w Polsce, naturalny, ekologiczny, "handmade".

  By służyła jak najdłużej, deskę należy myć ręcznie.

  UWAGA! Pozostawienie pustych pól dostosowania oznacza, że wygrawerowane zostaną treści domyślne!

  termin realizacji 14-20 dni roboczych
 • Mistrzowie Kuchni - Deska do krojenia z litego drewna klonowego - z grawerem

  85,00 zł

  Ręcznie wykonana z najlepszego gatunkowo drewna deska do krojenia to dobry pomysł na prezent dla pary, która lubi spędzać wspólnie czas przy przyrządzaniu pysznych potraw - czyli dla Mistrzów Kuchni. Deska wykonana jest z naturalnego, sezonowanego, selekcjonowanego drewna klonowego. Każda sztuka wykonana jest ręcznie i ma niepowtarzalny charakter.

  Na desce wykonujemy domyślnie grawer imion i nazwiska i jedną linijkę podpisu, domyślnie - "Mistrzowie Kuchni". Treść graweru można dowolnie dostosować wypełniając pola poniżej.

  Deskę należy myć ręcznie, nie nadaje się do mycia w zmywarkach.

  Produkt ekologiczny, naturalny, wykonany w Polsce.

  UWAGA! Pozostawienie pustych pól dostosowania oznacza, że wygrawerowane zostaną treści domyślne!

  termin realizacji 2-3 dni robocze
 • Mistrzowie Kuchni - Deska do krojenia z litego drewna orzechowego - z grawerem

  89,00 zł

  Mistrzowie Kuchni z pewnością ucieszą się z takiego prezentu. Ręcznie robiona, a przez to niepowtarzalna deska do krojenia i serwowania potraw sprawdzi się w każdej kuchni.

  Deska wykonana jest z litego drewna orzechowego. Ciemny, szlachetny kolor tego drewna nadaje desce ekskluzywnego charakteru. Drewno jest najwyższej jakości, starannie selekcjonowane, a cały produkt jest wykonany od początku do końca ręcznie. Deska jest odpowiednio zaimpregnowana specjalnym olejem (z atestem PZH), by przez długie lata zachowała swe właściwości.

  Na desce wykonujemy grawer imion i nazwiska oraz linię z podpisem podpisu, w oryginale - "Mistrzowie Kuchni".

  Deskę należy myć ręcznie, nie nadaje się do mycia w zmywarkach.

  Produkt ekologiczny, wyprodukowany w Polsce, naturalny, klasa Premium.

  UWAGA! Pozostawienie pustych pól dostosowania oznacza, że wygrawerowane zostaną treści domyślne!

  termin realizacji 14-20 dni roboczych
 • Magiczna kuchnia Babci - Deska do krojenia z litego drewna klonowego - z...

  85,00 zł

  Dla większości z nas kuchnia Babci kojarzy się z ciepłymi wspomnieniami i z pysznym jedzeniem. Wyjątkowa deska do krojenia ze specjalnym grawerem będzie dla babci praktycznym, a jednocześnie wzruszającym prezentem.

  Dzięki starannemu doborowi drewna, które przed obrobieniem jest odpowiednio długo sezonowane, uzyskujemy produkt najwyższej jakości. Każda deska wykonana jest ręcznie przez rzemieślnika, a następnie zaimpregnowana by uzyskała najlepsze właściwości i służyła jak najdłużej.

  Produkt klasy Premium, naturalny, ekologiczny. Produkcja w Polsce.

  Na desce wykonujemy trwały grawer według Twoich wytycznych. Treść graweru możesz dowolnie dostosować wypełniając poniższe pola.

  termin realizacji 2-3 dni robocze
 • Magiczna kuchnia Babci - deska do krojenia z litego drewna orzechowego - z...

  89,00 zł

  Kuchnia Babci to często prawdziwie magiczny zakątek - przytulny, pełen staroci, przywołujący ciepłe wspomnienia z dzieciństwa. Proponujemy prezent, który na pewno do takiej kuchni będzie pasował - porządna deska z litego drewna z grawerem specjalnie dla Babci.

  Proponowana deska do produkt ekskluzywny, wykonany ręcznie, w Polsce. Ciemne, orzechowe drewno nadaje desce szlachetnego charakteru. Jest ono starannie wyselekcjonowane i po obróbce właściwie zaimpregnowane, by produkt służył dobrze przez długie lata i nie tracił swoich właściwości.

  Produkt w 100% ekologiczny, naturalny. Klasa Premium.

  Grawer możesz dostosować - wypełnij pola poniżej.

  termin realizacji 14-20 dni roboczych
 • Kuchnia Mamy - Deska do krojenia z litego drewna klonowego - z grawerem

  85,00 zł

  Nie ma jak u mamy! Zawsze najlepszy smak i receptury nie do podrobienia. Deska do krojenia ze specjalnym grawerem to dla mamy prezent praktyczny, a przy okazji będzie jej przypominać jak bardzo wyjątkowe są cuda, które robi w kuchni. To zawsze warto docenić na wszystkie możliwe sposoby!

  Produkt wykonany ręcznie, z dbałością o jak najwyższą jakość, z naturalnego drewna klonowego - starannie wyselekcjonowanego i odpowiednio długo sezonowanego. W celu zwiększenia trwałości deska jest również zaimpregnowana specjalnym olejem z atestem PZH.

  Deskę należy myć ręcznie, nie nadaje się do mycia w zmywarkach.

  Na desce wykonujemy trwały, elegancki grawer imion, które znajdują się na dolnej części deski w formie podziękowań. Wpisz imiona po przecinku w formularzu poniżej, aby dostosować produkt.

  termin realizacji 2-3 dni robocze
 • Kuchnia Mamy - Deska do krojenia z litego drewna orzechowego - z grawerem

  89,00 zł

  Kuchnia Mamy jest najlepsza na świecie! Jeżeli uważasz podobnie, mamy pomysł na ekskluzywny prezent, którym podziękujesz Mamie za jej kuchenne wysiłki i jednocześnie wyposażysz jej kuchnię w niezwykle oryginalny, a zarazem praktyczny gadżet.

  Deska do krojenia i serwowania potraw wykonana jest z litego drewna orzechowego. Ciemny kolor drewna nadaje produktowi szlachetny charakter. Deska wykonana jest ręcznie z dbałością o detale. Drewno jest najwyższej jakości - selekcjonowane, odpowiednio długo sezonowane oraz fachowo zaimpregnowane by deska służyła jak najdłużej.

  Produkt Polski, wykonany ręcznie, naturalny, klasa Premium.

  W dolnej części deski znajduje się grawer imion w formie podziękowań - wpisz je po przecinku w poniższym formularzu aby dostosować produkt.

  Ostatnie sztuki w magazynie
 • Dla Pary - Deska do krojenia z litego drewna klonowego - z grawerem

  85,00 zł

  Dla par, które lubią współdziałać w kuchni mamy ciekawy pomysł na prezent - ekskluzywna deska do krojenia i serwowania potraw wykonana z litego, jasnego drewna klonowego. Na desce wykonujemy grawer dowolnych imion tworząc w ten sposób przedmiot jedyny i niepowtarzalny.

  Deska wykonana jest ręcznie ze starannie wyselekcjonowanego, odpowiednio sezonowanego drewna co zapewnia jej idealne właściwości. Drewno zostało zaimpregnowane specjalnym olejem posiadającym certyfikat PZH.

  Produkt klasy PREMIUM, wykonany ręcznie w Polsce, naturalny, ekologiczny.

  Deska nie nadaje się do mycia w zmywarkach, należy myć ją ręcznie.

  termin realizacji 2-3 dni robocze
 • Dla Pary - Deska do krojenia z litego drewna orzechowego - z grawerem

  89,00 zł

  Wspólne przygotowywanie posiłków to świetny pomysł dla par i niesamowita satysfakcja, kiedy zaliczone zostaje kolejne kulinarne wyzwanie. Nasza propozycja na prezent dla pary, której nie są straszne kuchenne wyzwania - drewniana deska do krojenia z indywidualnym grawerem.

  Deska wykonana jest z naturalnego drewna bukowego. Nadaje się zarówno do krojenia, jak i do podawania potraw. Po obwodzie posiada rowek zbierający płyny. Na desce wykonujemy trwałe znakowanie w postaci graweru imion. Wpisz je w formularzu poniżej, aby dostosować produkt.

  Deska nie nadaje się do mycia w zmywarkach, należy myć ją ręcznie.

  termin realizacji 14-20 dni roboczych
 • Mistrzowie Kuchni - bambusowa deska do krojenia z grawerem

  79,00 zł

  Współdziałanie w kuchni - świetny sposób na spędzanie ze sobą czasu! Deska z grawerem dla Mistrzów Kuchni to nasz pomysł na prezent dla pary, która chętnie podejmuje kulinarne wyzwania.

  Deska wykonana jest ze sprasowanych włókien bambusowych. Materiał jest twardy i wytrzymały, odporny na działanie wody i szybkoschnący. Ze względu na swoje właściwości świetnie nadaje się do krojenia, nie tępi noży. Oprócz krojenia deska może również służyć do serwowania na niej potraw.

  Na desce wykonujemy personalizowany grawer dla Mistrzów Kuchni - możesz go dowolnie dostosować wypełniając formularz poniżej.

  Produkt naturalny, ekologiczny.

  Uwaga: deskę myjemy ręcznie, nie nadaje się ona do mycia w zmywarkach.

  UWAGA! Pozostawienie pustych pól dostosowania oznacza, że wygrawerowane zostaną treści domyślne!

  termin realizacji 2-3 dni robocze
 • Dla Pary - Bambusowa deska do krojenia z grawerem

  79,00 zł

  Każda para, która dogaduje się w kuchni i potrafi współdziałać przy tworzeniu pysznych posiłków zasługuje na podziw i uznanie. Polecamy wszystkim spróbować! Dla tych, którzy już to potrafią mamy pomysł na prezent - deska do krojenia z indywidualnym grawerem imion i ozdobnym motywem.

  Deska jest wykonana z trawy bambusowej sprasowanej pod dużym ciśnieniem. Materiał tego typu świetnie nadaje się na deski do krojenia - jest odpowiedni twardy i odporny na ścieranie.

  Rowek na obwodzie deski zbiera soki powstające np. w czasie krojenia owoców lub warzyw.

  Grawer jest niezwykle trwałą formą znakowania. Aby dostosować jego treść, wpisz imiona w formularzu poniżej.

  termin realizacji 2-3 dni robocze